BILLŮV DIVOKEJ PŘEMEČEK 25. 5. 2019

Po loňském úspěšném běhu pro našeho Přemečka jsme se rozhodli, že podobnou akci letos pořádat nebudeme. Vlastně jsme si chtěli dát pauzu od veškerých akcí. Nicméně když v březnu tohoto roku za mnou přišel můj věrný kamarád Ondra (záměrně píšu věrný, protože se pár let nevidíme a přesto naše přátelství dlouho přetrvává) s nápadem, že má malou kapelu, která by pro Přemečka ráda uspořádala koncert v Uhlířově, nebylo nad čím přemýšlet.

Veškeré přípravy na akci započaly dva měsíce předem. Opět jsme vytvořili velmi schopný organizační tým, který nezná hranice v pořádání akcí. Byli osloveni sponzoři, vymyslel se doprovodný program, objednalo se počasí :-). Ve čtvrtek před samotnou akcí se dokonce podařilo českým hokejistům vyhrát rozhodující zápas a čtvrtfinále Česká televize naplánovala na sobotu 19:00 hod. (ve stejném okamžiku měl začít náš koncert). Okamžitě bylo rozhodnuto, že musíme domluvit projekci, aby se na hřišti mohl promítat přímý přenos hokejového utkání ČESKO/KANADA, a koncert přesunout na pozdější hodinu

Sobotní den byl nádherný. Opět se vás sešla velká spousta. Dětské hřiště společně se skákacím hradem bylo v obležení dětí. Po fotbalovém hřišti se linula vůně masa, kávy a čerstvých koláčů. Pivo teklo proudem. Kapela Š-N-O-J-S začala hrát v 16hod. nejprve napříč všemožnými hudebními žánry. Po dvouhodinové pauze na hokejový zápas vypukl samotný benefiční koncert s písněmi kapely Divokej Bill. Po celou dobu akce bylo vstupné dobrovolné. Výtěžek ze vstupného společně se ziskem z baru činil neuvěřitelných 96 462,-kč! Moc vám všem zúčastněným, přispívajícím a sponzorům děkujeme. Bez vás by to nešlo. A na co peníze použijeme? Budou to především placené rehabilitace, hipoterapie, lázně. Díky léčbě, kterou Přemeček podstupuje, máme velkou naději na postupné zlepšení jeho zdravotního stavu. Je to dřina, ale vyplatí se to :)! Zůstaňte s námi a držte palce.


Přemečkova maminka – Barbora Ulmanová

 .